Новини

Чистий слиз равлика

Новий рік - завжди нові враження! І Ми приготували новинки й цікавинки для вашої краси! Представляємо ще одну перлинку у намисті косметики від #SAGAPO ! Знайомтеся - BAVA_PURA_SPREY ! Вражаючий ефект досягається за рахунок максимальної концентрації чистого слизу равлика, що багатий на високоактивні інгредієнти, а саме☝: 💎 Мукополісахариди, які чинять інтенсивну тривалу зволожувальну дію, живлять і очищують шкіру. 💎 Алантоїн - ефективно зволожує, усуває подразнення та почервоніння, протидіє проявам старіння шкіри, наділений антиоксидантними властивостями. 💎 Гліколева кислота – природній пілінг, що усуває відмерлі клітини епідермісу. Сприяє відновленню клітин. 💎 Колаген захищає та підтримує гідратацію шкіри на додаток до функції «натурального філера», що мінімізує зморшки. 💎 Еластин – назва, що говорить сама за себе – білковий компонент, який сприяє природній еластичності дерми. 💎 Пептиди виконують численні функції від зміцнення шкірного бар'єру до відновлення клітин. 💎 Вітаміни А-С-Е з антиоксидантною активністю; Вітамін С також стимулює вироблення колагену і перешкоджає його руйнуванню. Застосовуйте BAVA PURA SPREY для шкіри обличчя, тіла, в якості маски для волосся. Універсальний засіб - переконайтеся!

Вода – основа твоєї краси

ВОДА відіграє ключову роль у функціонуванні окремих клітин і цілих систем, з яких складається шкіра. Зневоднення (дегідратація) шкіри - це стан втрати вологи епідермісом в результаті порушення процесів водного обміну в шкірі. На дегідратацію може страждати будь-яка шкіра - як суха, так і жирна. Дегідратація не є захворюванням, але стає причиною багатьох захворювань шкіри і естетичних недоліків. Нестача вологи знижує активність ферментів, відповідно здатність засвоювати вітаміни і мінерали. Порушення епідермального бар'єру робить шкіру проникною для бактерій і токсинів. Симптомами зневоднення: відчуття сухості лущення підвищена чутливість до неагресивних факторів (вода, засоби для очищення шкіри) тьмяність поверхневі зморшки зниження пружності Тож основою оптимального догляду за будь якою шкірою є зволоження! Слиз равлика – цілющий елемент УСІХ засобів S’AGAPO, містить  високоефективні речовини, як то мукополісахариди, аллантоїн, колаген, еластин, вітаміни, мінерали, молочна та гліколева кислоти, а також амінокислоти, пептиди та ферменти. Велика кількість мукополісахаридів чинить захисну дію проти зовнішніх агентів й утворює на шкірі невидимий легкий "гідрогель", який забезпечує тривале зволоження.

Зустріч на “Дзеркалі моди – 2019”

Дорогі наші друзі! А давайте зустрінемося в реалі і познайомимося особисто! Згода? Тоді запрошуємо усіх на фестиваль краси «Дзеркало моди - 2019»! Будемо говорити про косметику, секрети і лайфхаки. Трошки жартувати і розважатися. А ще можна буде дегустувати наші креми і купити те, що припало до душі за вигідною ціною. Отже, Де? У найбільшому виставкому комплексі Львова - ВЦ "Південний-EXPO" (вул. Щирецька, 36). Ми будемо у павільйоні №37. Коли: з 6 по 8 листопада з самого ранку і до вечора! Чекаємо на Вас!