Про Sagapo

У кожного з нас настає час, коли необхідно зупинитися та зануритися у власний всесвіт, подарувати собі трошки часу. Знову віднайти відчуття рівноваги й дозволити собі задоволення бути Собою.

S’AGAPО – у перекладі з грецької означає «Я люблю тебе!». Не даремно таку назву носить лінія італійської косметики, що зроблена з любов’ю – любов’ю до людей, до природи, до світу!
У серці мальовничого П’ємонту, затишному містечку Кераско неймовірні люди творять диво для краси і здоров’я.

Численні дослідження підтвердили унікальні властивості фільтрату секрету равликів, зокрема регенеративну та заспокійливу функції (детальніше тут). S’AGAPÓ створює продукти на основі слизу равликів відмінної якості. Адже S’AGAPÓ використовує лише відбірну сировину, що відповідає найвищим вимогам. Равлики розводяться відповідно до їх природного циклу, а слиз збирається без жодної шкоди для тваринки завдяки інноваційній технології MullerOne. (детальніше тут)

S’AGAPÓ дарує радість любові до Себе!

Як вирощуються равлики S’agapо
Наші равлики живуть, розмножуються й харчуються у максимально екологічних умовах на повному природному циклі. Равлики ростуть на фермах з відкритим простором, що не обмежує жодних природних атмосферних впливів. Таким чином, штучні чинники не розбалансовують делікатну екосистему маленьких дивовижних істот.
Проте ми захищаємо плантації від хижих птахів – ферма обладнана сіткою Helitex, яка є стійкою до ультрафіолетового випромінювання і корозійних властивостей слизу равлика.
Кожен корпус ферми розділений на дві окремі зони – площу відтворення (40%) та зону росту (60%) . Тварини постійно забезпечені їжею, а також захищені від різких коливань температури.

Що їдять слимачки?
Годування тварин спрямоване на забезпечення якості слизу, а не на максимальний ріст або врожайність, а також враховує їх специфічні потреби в харчуванні під час різних фаз росту. Раціон складається лише з рослин, що вирощуються у ареалі проживання равликів. Дієта суворо контролюється.

Розвиток популяції
Ми приділяємо величезну увагу середовищу для розмноження і життя равликів – це вільний, природний і мінімально інвазивний процес, що значно перевершує звичайні методи фермерства.

Як отримується слиз
Проект MullerOne з використанням озону є абсолютно інноваційним. Завдяки цьому методу ми отримуємо чистий органолептичний продукт, який є в рази якіснішим, ніж той слиз, який відбирається за використання шкідливих для тварин стимуляторів (оцет, сіль та ін..). Іншою важливою перевагою використання озону є негайна санація екстракту шляхом усунення більшості мікроорганізмів, плісняви і бактерій, що можуть бути на тілі равлика. Це забезпечує триваліший термін придатності, простіші умови транспортування.
Та найважливішим аспектом є те, що равлики в процесі відбору слизу не зазнають біологічних пошкоджень або страждань!

Процес відбору секрету складається з двох фаз:
1. САНІТАЦІЯ (30 хвилин): слимаки піддаються ніжному дощу осмотичної води, змішаної з озоном. Під час цієї процедури також відбувається фаза регенерації і пробудження тварини.
2. Екстракція слизу: равлики стимулюються шляхом розпилення спеціально розробленого розчину на основі природних речовин. Формула даної рідини забезпечує фізіологічну та неінвазивну стимуляцію, яка не впливає на здоров’я, забезпечує якісний слиз, низький відсоток патогенів і цвілі. Фактично, «закритий» процес дозволяє значно скоротити кількість бактерій і підтримувати значення рН нижче 3,0 для тривалого терміну зберігання.
Кількість від 3 до 3,5 л секрету на кожні 1500 до 2000 суб’єктів (близько 20 кг живих равликів) є правильною та адекватною для відмінної сировини.

Чому слиз равликів такий коштовний і корисний?
Секрет, що виділяють равлики виду Helix Aspersa Muller – є в’язкою речовиною, що вкриває все тіло молюска. Цей слиз має кислотність близько 3,0 та виробляється спеціальними епідермальними секреторними залозами тваринки. Він служить декількома функціями, а саме: пом’якшуючими, зволожуючими, захисними, адгезивними, запобігає висиханню шкіри молюска і дозволяє прилипати равлику до стін. Постійне ковзання на грубих або гострих поверхнях призводить до травматизації равлика. Захисний секрет, своєю чергою забезпечує відновлення пошкодженої тканини.
Отже, терапевтичні властивості слизу равликів очевидні й відомі вже багато років. Навіть ще за часів древньої Греції, коли слиз використовувався з лікувальною метою при шлункових розладах, для заспокоєння кашлю і розрідження мокротиння, задля загоєння ран і зупинки кровотеч.
Сьогодні достовірно відомо, що секрет равлика чинить антиоксидантну дію, має антибактеріальні й захисні властивості. Ефективно зволожує шкіру, забезпечуючи антивіковий ефект.

Про нас

S’AGAPO – команда небайдужих і закоханих у своє Діло друзів, партнерів, однодумців.
Ми захоплюємося досконалістю, що дарує природа і робимо усе, аби зберегти і відновити
цей чудовий світ. І можливо, зробити його трошки кращим.

Саме тому – наш вибір S’AGAPО – косметика, що підкреслює Вашу
індивідуальність і довершеність.

Наші цінності

Найцінніше, що ми маємо – наш Дім – наша Земля. І кожне життя в цьому великому Домі – безцінне. А ще ми намагаємося зробити нашу спільну Оселю ще гарнішою і усміхненою.

S’AGAPO – люблю тебе!