Новини

Як живуть і дарують свій цілющий секрет наші равлики

9 Серпня 2019

Равлики живуть у максимально екологічних умовах на повному природному циклі

Життя равликів

Равлики живуть у максимально екологічних умовах на повному природному циклі, щоб забезпечити найкращий секрет равликів. Це мальовнича ферма з відкритим простором, що не обмежує природних атмосферних впливів, щоб жодні штучні чинники не порушили делікатну екосистему маленьких дивовижних істот.

Тваринки захищені від хижих птахів – плантації обладнані спеціальними сітками.

Кожен корпус ферми розділений на два окремі блоки – зону відтворення (40%) та зону росту (60%) . Малюки постійно забезпечені їжею, захищені від різких коливань температури. Раціон складається лише з рослин, що вирощуються у ареалі проживання равликів. Дієта суворо контролюється і враховує специфічні потреби в харчуванні під час різних фаз росту равлика.

Як отримується слиз?

Найважливішим для S’agapо було, є і буде збереження життя і комфорту тваринок і якість секрету – його чистота та цілющі властивості.

Саме тому, у П’ємонті, чудовому містечку Кераско, вчені розробили метод MullerOne.

Ця інноваційна технологія дозволяє взяти у равлика слиз без використання шкідливих для тваринок стимуляторів (оцет, сіль та ін.). А використання озону дозволяє позбутися більшості мікроорганізмів, плісняви і бактерій, що можуть бути на тілі равлика. Равлики в процесі відбору слизу не зазнають біологічних пошкоджень або страждань!

Процес відбору секрету складається з двох фаз:

  1. САНІТАЦІЯ: равлики піддаються ніжному дощу осмотичної води, змішаної з озоном. Під час цієї процедури також відбувається фаза регенерації і пробудження тварини.
  2. ЕКСТРАКЦІЯ СЛИЗУ: равликів орошують спеціально розробленим розчином на основі природних речовин. Формула цієї рідини забезпечує фізіологічну та неінвазивну стимуляцію, яка не впливає на здоров’я та забезпечує відбір якісного секрету.

Секрет равликів

Секрет равликів (ще називають – муцин) здавна використовували в складі косметичних засобів.

Коштовний секрет містить  високоефективні речовини, як то мукополісахариди, аллантоїн, колаген, еластин, вітаміни, мінерали, молочна та гліколева кислоти  а інші.

Цей багатий склад сприяє регенерації тканин шляхом стимулювання цитогенезу (клітинного відтворення). Надає шкірі обличчя більш рівномірний колір та сяючий вигляд. Забезпечує захисну дію проти зовнішніх агентів. Чинить м’яку ексфоліацію.